NASZA OFERTA

Catering konferencyjny

To usługa w której czujemy się jak ryba w wodzie. Wiele usług cateringowych w czasie konferencji, sympozjów i kongresów za nami. 

Smaczne jedzenie, aromatyczna kawa z przemysłowych ekspresów WMF to my. Stale współpracujemy z Uniwersytetem Jagiellońskim, Akademią Górniczo-Hutniczą, Uniwersytetem Pedagogicznym i wieloma innymi jednostkami naukowymi, samorządowymi jak i prywatnymi firmami.

W naszej stałej ofercie mamy następujące usługi:

- przerwy kawowe

- lunche

- welcome party

- kolacje

- catering w czasie sesji posterowych

Filiżanki na zupę - catering Obieżyświat

Tutaj ważne są odpowiednie ilości sprzętu by kawa była dostępna dla wszystkich uczestników w trakcie krótkiej 10-15 minutowej przerwy. Jedzenie, które jest urozmaicone, a jednocześnie spełniające wymagania dietetyczne uczestników przyjeżdżających na konferencję z różnych stron świata. Płynność i przepustowość stanowisk są kolejnymi ważnymi aspektami. Subtelna dekoracja kwiatowa i odpowiednia ekspozycja potraw są dla nas ważną częścią każdego cateringu.

Imprezę poprzedza nasza wizja lokalna z organizatorem i dopięcie wszystkich szczegółów od jedzenia, napojów, po rozłożenie stołów, dostęp do prądu i wody. Zapewniamy kompleksową obsługę, aby w trakcie konferencji nie wyniknęły niespodziewane problemy często związane z nieuwzględnienia wszystkich ryzyk (np niewystarczająca ilość prądu)

Zapraszamy do kontaktu.

Koreczki - catering Obieżyświat

Catering biznesowy

Smaczne jedzenie, aromatyczna kawa z wydajnych ekspresów ciśnieniowych, niebanalne menu inspirowane kuchniami świata lub tradycyjnymi polskimi smakami, subtelne dekoracje kwiatowe uczynią spotkanie w Twojej firmie niezapomnianym doświadczeniem.

Oferujemy catering w formie:

- coctail party

- bufetów fingerfood

- bufetów z gorącymi daniami

- bufetów z kawą i słodkościami

- zasiadanych przyjęć

Catering weselny

Ślub to wydarzenie o którym wielu mówi, że to najważniejszy dzień w życiu. Przyjęcie weselne to radosne biesiadowanie w gronie rodziny i przyjaciół. Obieżyświat Catering służy swoją pomocą i usługami, aby to wydarzenie było radosnym i smacznym świętowaniem. Obiad w formie serwowanej lub bufetowej. Słodki stół z monodeserami lub wiejski z mięsami pieczonymi uatrakcyjnią każde przyjęcie.

Dodatkowo mamy do zaoferowania wyjątkowe miejsce na przyjęcie weselne. Rynek 34 z czterema salami, widokiem na Sukiennice i kościół Mariacki to miejscówka która jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

Doradzimy usługi sprawdzonych florystów i innych specjalistów z branży.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Stół weselny - catering Obieżyświat
Stoły cateringowe z bemarami - catering Obieżyświat

Gala dinner i bankiet

Jubileusz uczelni, firmy to wydarzenie, które potrzebuje odpowiedniej oprawy.

Odpowiedni dobór jedzenia i napojów, dekoracji, rodzaju stołów, zastawy, ilości obsługi, jubileuszowego tortu często pokaźnych rozmiarów, dodatkowych atrakcji to ważne kwestie które szczegółowo ustalamy  w rozmowie z naszym klientem przed wydarzeniem.

Z przyjemnością uświetnimy naszym cateringiem ważną uroczystość w Twojej firmie czy uczelni.

Piknik i grill

Impreza firmowa na wolnym powietrzu? Potrzeba integracji zespołu czy rodzinne piknikowanie. Proszę bardzo.

Doświadczenie w imprezach na wolnym powietrzu pozwoli nam wspólnie przygotować spotkanie, które będzie radosnym świętowaniem czy też chilloutem po pracy. Mięso z grilla, wegańskie przekąski, lemoniada, kawa… Przygotujemy wszystko według Państwa życzenia.

Nie musicie martwić się o sprzęty, namioty i inne gadżety na taką imprezę. Zajmiemy się tematem kompleksowo.

Grillowane warzywa - catering Obieżyświat
Fingers food - catering Obieżyświat

Dream catering

Jeśli masz pomysł na imprezę w oryginalnym miejscu, na łonie przyrody, czy zagranicą to dobrze trafiłeś.

My podchodzimy do takich zleceń jako kolejnych wyzwań, które wyzwalają w nas pokłady pomysłowości, elastyczności i szukania rozwiązań, aby spotkanie, wydarzenie na pierwszy rzut oka niemożliwe do zrealizowania stało się faktem i niezapomnianym przeżyciem. Mamy doświadczenie w obsłudze konferencji w Berlinie, Pradze i Wiedniu.

Masz pytania napisz, a my podpowiemy Ci jak możemy zrealizować twoje niestandardowe zlecenie.