CATERING OBIEŻYŚWIAT

Załoga Catering Obieżyświat podczas konferencji

O nas

Obieżyświat Catering to firma której początki sięgają 2005 roku. Specjalizujemy się w cateringu konferencyjnym i korporacyjnym. Catering biznesowy, bankiety i pikniki są usługami w których działamy od lat.

Nasze podejście to wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, doradztwo odnośnie menu, dekoracji, płynności przebiegu imprez na setki czy tysiące osób.

Wkładamy serce w nasze działania, aby nasz catering był mile wspominany jako przykład połączenia pysznej kuchni, profesjonalnej i przyjaznej obsługi, estetyki stołów oraz firmy dbającej o najdrobniejsze szczegóły.

Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów, którym staramy się sprostać od strony kulinarno - logistycznej.

Nazwa Obieżyświat nie jest przypadkowa. Obydwaj właścicieciele Mariusz i Grzegorz kochają podróżować, przebywać na łonie przyrody, poznawać inne kultury, innych ludzi i smaki oczywiście. Stąd w naszej kuchni znajdziesz akcenty kulinarne z różnych krajów i kontynentów. W końcu nazwa Obieżyświat Catering zobowiązuje.

Obieżyświat Catering to również firma zaangażowana społecznie, która wychodzi naprzeciw ludzkim potrzebom. W apogeum kryzysu uchodźczego po wybuchu wojny na Ukrainie po zainicjowaniu akcji “Gorący posiłek dla Uchodźcy” nakarmiliśmy ponad 20 tysięcy ludzi.

Zapraszamy do kontaktu!

Dwóch mężczyzn przy stole cateringowym